Okna dachowe ROTO

Okna dachowe ROTO

Opis produktu
Roto to więcej swobody i więcej komfortu na poddaszu, niezależnie od tego, czy chodzi o budowę nowego domu, jego remont czy renowację. Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie stwarza połączenie każdego poddasza i okien dachowych Roto. To właśnie dzięki nim idealne doświetlenie i niepowtarzalny klimat wnętrza idą w parze z energooszczędnością.

Okno obrotowe RotoQ4
Sygnalizuje dźwiękiem "klik" prawidłowo wykonany montaż
Nowoczesny design, wysoka jakość i  energooszczędność - to cechy RotoQ.  Drewniane okno RotoQ nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami.

Okno obrotowe Designo R4
Tradycyjne rozwiązanie
Okno dachowe Designo R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest jedną klamką znajdującą się u dołu okna.

Obrotowe okno dachowe Designo R6
Klasyczne rozwiązanie funkcjonalne
Designo R6 to klasyczne rozwiązanie, posiadające oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego oraz obniżonym montażem w dachu. Zaletą okna dachowego Designo R6 jest seryjnie zamontowany termo-blok WD.

Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7
Unikalne rozwiązanie funkcjonalne
Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”.

Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8
Nowoczesny design i najwyższa energooszczędność
Okno Designo R8 zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich okien dachowych Roto. Dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością oraz niezwykłą energooszczędnością.

Zdalnie sterowane okno dachowe Designo R6 RotoTronic
Komfort zdalnego sterowania
Okna dachowe Designo R6 RotoTronic doskonale sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych oraz w konstelacjach wielokrotnych jako uzupełnienie okien dachowych Designo R8. Są wyposażone w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę okna za pomocą przełącznika (RotoTronic E) lub pilota (RotoTronic EF).
Nasi Dostawcy
  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5
  • #6
  • #7
Skontaktuj się z nami Kontakt
Target Poland Sp. z o.o.
ul. Warszawska 40
40-008 Katowice
tel: 512 15 45 73
tel/fax: 69 761 11 40
biuro@edachy.com.pl
NIP EU: 9542818813