Galeco DACHY PŁASKIE
Galeco DACHY PŁASKIE
Opis produktu
Innowacyjny adapter

Adapter w prosty i wygodny sposób pozwala na połączenie wpustów dachowych (attykowych) z kwadratowymi rurami spustowymi, zapewniając skuteczne odprowadzenie wody deszczowej z dachów płaskich i tarasów przy jednoczesnym zachowaniu estetyki prostej bryły budynku. Dzięki zastosowanej w adapterze uszczelce trapera jego połączenie z wpustem jest w 100% szczelne.
Adaptery występują w dwóch konfiguracjach: do kwadratowej rury stalowej z systemu Galeco STAL2  oraz rury z tworzywa pvc do systemu Galeco BEZOKAPOWY i Galeco PVC2.

Innowacyjne podejście do odwodnienia dachów płaskich.
Innowacyjność to modułowość. Jako jedyni oferujemy gotowe zestawy łączące wpust dachowy, rurę oraz przejście przez attykę. Dzięki systemowi Galeco łatwo można połączyć odwodnienie dachu płaskiego z kwadratowymi rurami spustowymi Galeco co tworzy spójną całość z bryłą budynku.

Wpusty dachowe

Konstrukcja dachu płaskiego wymaga regularnego i skutecznego odprowadzania wody deszczowej, a wpusty dachowe pełnią kluczową rolę w tym procesie.
W zależności od potrzeb inwestora, oferujemy wpusty odpowiednie do wszystkich rodzajów pokryć dachowych z przeznaczeniem do odwodnienia awaryjnego, grawitacyjnego, a także wpusty ogrzewane lub z kołnierzami zaciskowymi.

Gotowe sety

Galeco jako jedyna firma oferuje gotowe sety łączące wpust dachowy, rurę fi 110 mm oraz przejście przez attykę-adapter. Gotowe sety mogą być łączone z kwadratowymi rurami spustowymi wykonanymi ze stali lub pvc z systemu Galeco STAL2 i PVC2 montowanymi na zewnątrz elewacji lub z rurami pvc z systemu Galeco BEZOKAPOWY, montowanymi w ociepleniu budynku.

Nasi Partnerzy
  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5
  • #6
  • #7
  • #8
Skontaktuj się z nami Kontakt
OMTOL Sp. z o.o.
Rynek Główny 28
31-010 Kraków
tel: 512 15 45 73
tel: 12 400 49 68
biuro@edachy.com.pl
NIP EU: 6762508378
Posiadamy Certyfikat Rzetelnej Firmy
Rzetelna Firma Rzetelna Firma sprawdź Krajowy Rejestr Długów